Datum Výstava Rozhodčí Třída Hodnocení Posudek
2.2.2013 DUO CACIB Brno Dusan Paunovic (SR) Štěňat Velmi nadějná 1  
3.2.2013 DUO CACIB Brno Rune Fagestrom (FIN) Štěňat Velmi nadějná 1  
30.3.2013 MVP České Budějovice

Miloš

Kašpar

Dorostu Velmi nadějná 2  

20.4.2013

IX. Hlubocká

krajská výstava

Iuza

Beradze

(Ing. Ivana Síbrtová)

Dorostu

Velmi nadějná 1

2. místo nejkrásnější dorost výstavy

 
27.4.2013

Klubová výstava retrieverů KCHLS

Humpolec

Mr. Bart van Maren

(NL)

Dorostu

 

Nadějná 3
 

 
28.4.2013 Speciální výstava retrieverů KCHLS Humpolec

Mr. Sjoerd Jobse

(S)

Dorostu Velmi nadějná 1  
1.6.2013

Klubová výstava retrieverů RK

Konopiště

Mrs. Gloria Gargan

(UK)

Dorostu Nadějná 2  
8.6.2013 Krajská výstava psů Rokycany Lenka Frnčová Dorostu Velmi nadějná 2  
15.6.2013 Národní výstava psů Klatovy

Ing. František Korda

Pierre Tricqueneaux

(FR)

Dorostu

Velmi nadějná 1, BOB puppy,

2. místo nejkrásnější dorost výstavy

 
13.7.2013 Klubová výstava všech plemen KCHLS

Ing.

František

Korda

Mladých Výborná 3  
10.8.2013 Krajská výstava psů Kladno Josef Němec Mladých Výborná 1, Vítěz třídy  
11.8.2013 Krajská výstava psů Týn nad Vltavou

MVDr.

František Šimek

Mladých Výborná 2  
17.8.2013 MVP Bratislava

Linda Voláriková

(SK)

Mladých Výborná 2  
18.8.2013 MVP Bratislava

Miroslav Stanovský

(SK)

Mladých Výborná 4  
24.8.2013 Národní výstava psů Mladá Boleslav

František

Pasák

Mladých Výborná 2  
31.8.2013 Krajská výstava psů Rybníky Lenka Frnčová Mladých Výborná 1, Vítěz třídy  
29.9.2013 Oblastní výstava retrieverů Konopiště Zdena Jílková Mladých Výborná 2  
5.10.2013 MVP České Budějovice

Hana Ahrens

(A)

Mladých Velmi dobrá 3  
2.11.2013 MVP Praha František Pasák Mladých Výborná 4  
3.11.2013 MVP Praha

Hana Ahrens

(A)

Mladých Výborná 4  
4.1.2014 Hanácká národní výstava psů Brno Miloš Kašpar Mladých Výborná 2  
22.2.2014 DUO CACIB Brno Ing. František Korda Mladých Výborná 3  
23.2.2014 DUO CACIB Brno

Ingrid Grill

(A)

Mladých Výborná 1,
CAJC
 
           
29.3.2014 MVP Nitra Linda Volariková
(SK)
Mezitřída Výborná 2, res.CAC  
12.4.2014 NVP Ostrava Ing. František Korda Mezitřída Výborná 4  
10.5.2014 Klubová výstava KCHLS Sandra Lane (UK) Mezitřída Výborná 3  
11.5.2014 Klubová výstava KCHLS Bob Lane
(UK)
Mezitřída Výborná 2, res.CAC  
31.5.2014 Speciální výstava retrieverů RK Konopiště Sue Brown Mezitřída Výborná 4  
1.6.2014 Klubová výstava retrieverů RK Konopiště Penny Gowland Mezitřída Výborná  
28.6.2014 NVP Klatovy Lenka Frnčová Mezitřída Výborná 2, res.CAC  
12.7.2014 Oblastní výstava psů Příbram Iuza Beradze Mezitřída Výborná 2  
16.8.2014 MVP Bratislava Arndt Barbara (CA) Mezitřída Výborná 1,
CAC
 
17.8.2014 MVP Bratislava Mijo Fury
(CRO)
Mezitřída Výborná 1,
CAC
 
7.9.2014 Krajská výstava psů Týn nad Vltavou MVDr. František Šimek Mezitřída Výborná 1, Vítěz třídy  
20.9.2014 MVP České Budějovice Jaroslav Matyáš (SK) Mezitřída Výborná 2, res.CAC  
25.10.2014 NVP Brno Jarmer Sigrid (A) Otevřená Velmi dobrá  
26.10.2014 Evropská výstava psů Brno Höger Susanna (A) Otevřená Výborná  
7.2.1015 DUO CACIB Brno Kašpar Miloš Otevřená    
8.2.2015 DUO CACIB Brno Duško Piljevič (SRB) Otevřená    
28.2.2015 MVP Nitra   Otevřená    
1.3.2015 MVP Nitra   Otevřená    
25.4.2015 MVP České Budějovice   Otevřená